O projektu "Zdravá krása"

Tento unikátní projekt vznikl na základě zkušeností z poradny.

Přicházejí ke mě klienti s různými zdravotními problémy, kromě jiného i s problémy s pletí, pokožkou, které řeší v kosmetických salonech, domácí péčí. Zkouší kosmetické přípravky od přírodních až po bio, ale problémy zůstávají.

Bohužel, stále častěji přicházejí i rodiče s dětmi, kteří vidí, že klasická medicína nestačí a pravá příčina je schovaná jinde.

Může to být jak příčína psychosomatická, stresová, geneticky dané dispozice, ale nejčastějí se jedná o zátěž organismu různými patogeny.

V dospělosti navštěvujeme kosmetické salony, kde zkoušíme různé přípravky. Možná, okamžitý efekt je uspokojující, ale po pár dnech se problémy znovu objevují.

Právě z těchto zkušeností vznikla myšlenka, proč i jen zdánlivě kosmetické problémy neřešit komplexněji, k větší spokojenosti klientů?

Připravila jsem program vzdělávání pro kosmetičky, jak řešit různé problémy s pletí, se kterými přicházejí jejich zákaznice.

Vzdělávací program zahrnuje část teoretickou - řešení vnitřních příčin, část praktickou - praktický nácvik ošetření problémových pletí s využitím speciálních kosmeceutik.

Jelikož ne všichni jsou zvyklí navštěvovat kosmetické salony, je připravena i verze pro domácí péči a domácí postupy vnitřní očisty.

O těchto možnostech se můžete dočíst na dalších našich stránkách :

Program pro domácí využití

Unikátní kompletní vzdělávací program pro kosmetičky