O projektu "Akademie zdraví"

Tento unikátní projekt vznikl na základě zkušeností z poradny.

Přicházejí ke mě klienti s různými zdravotními problémy, kromě jiného i s problémy s pletí, pokožkou, pohybovým aparátem, bolestmi a dalšími "záhadnými" zdravotními problémy.

Hledají a zkouší různé rady a prostředky  od přírodních až po bio, ale problémy zůstávají.

Zdravotní problémy, které se opakují, hromadí, přidávají se nové a s nimi i nové pilulky.

Zkoušíme vitamíny, doplňky, doktora Googla a stále se cítíme pod psa.

Čím to může být?

Možná tím, že vitamíny, které užíváme nejsou až tak kvalitní, naše tělo je neumí zpracovat a využít, nebo i proto, že neužíváme právě to, co opravdu naše tělo potřebuje.

Jak to ale můžu zjistit, co mě chybí?

Nejlepší řešení je nechat se oskenovat a zjistit, co mému tělu chybí!

Nehádej a nech se oskenovat!

Jak ? 

Vyškolený profesionální poradce, který pracuje se skenerem Itovi přesně změří po čem tvé buňky hladoví! Doporučí ozdravné postupy, včetně stravy. 

Je jen na Tobě, jak se ke svému zdraví zachováš a budeš se řídit radami profesionála.

Bohužel, stále častěji přicházejí i rodiče s dětmi, kteří vidí, že klasická medicína nestačí a pravá příčina je schovaná jinde.

Může to být jak příčina psychosomatická, stresová, geneticky dané dispozice, ale nejčastěji se jedná o zátěž organismu různými patogeny, toxiny.

Právě z těchto praktických zkušeností vznikla myšlenka jak vytvořit program pro individuální využití, ale i ucelený program pro profesionální poradce pro zdraví.

O těchto možnostech se můžete dočíst na dalších našich stránkách :

Unikátní kompletní vzdělávací program pro poradce, maséry, kosmetičky, kteří pracují s klienty a chtějí nabídnout rozšíření svých služeb profesionálním přístupem.