Zkušenosti klientů

Vložte svůj text...

Podělím se o zkušenosti, které mi píší klienti.


Mila V. : s generátorem jsme nadšeni všichni v rodině.  Voda má lahodnou chuť a doslova nás nutí pít. Dokonce i 8letá vnučka, která měla problém napít se čisté vody, tak chodí a ptá se : "babičko, můžu tu zdravou vodičku?"

Jinak cítíme, že ikdyž jsme se dříve snažili dodržovat pitný režim a pili čistou vodu, že jsem byli dehydrovaní. Nyní máme stále žízeň, jak se buňky čistí a tělo odkyseluje.

Mám ještě vodíkové mýdlo. Je naprostý zázrak. Mám po něm pleť jako miminko a dokonce vidím, že se mi vyhlazují vrásky.

Doporučila jsem vodu i kamarádovi, který přišel o radu, že se necítí dobře a má jet na kole 80km. Nalila jsem do něho 1 litr vodíkové vody a 3 odměrky Alvea. Večer volal, že se cítil super a celou trasu ujel v pohodě.


Katka J. : Voda mi velice chutná, nutí mě pít, protože jsem pitný režim moc nedodržovala. Vodíkové mýdlo je naprostý zázrak, po týdnu užívání se mi přestala loupat kůže na hlavě, kde mám lupenku. Jsem moc spokojená.


Jana F.: Generátor jsme kupovali kvůli synovi, který má diabetes 1. stupně. Zde se stabilizovala hladina cukru, nedochází k výkyvům. Mě to doslova nutí pít, cítím to jako drogu. Když jdu kolem konvice, musím si nalít. Jsem moc spokojená a těším se na další zdravotní pokroky.